نمونه کار سئو

نتیجه سئو پروژه سایت سیمای شهر – نمونه کارهای سئو دیجیتال باش

سئو سایت سیمای شهر،بزرگترین واردکننده دستگاه های چاپ و cnc در ایران، یکی از پروژه های سئو سایت های شرکتی است که با موفقیت انجام دادم

امار سرچ کنسول سیمای شهر، رتبه سایت در کلمات کلیدی، تعداد نمایش در جستجو گوگل و تعداد کلیک ورودی در طول 16 ماه گذشته، سیمای شهر یکی از پروژه های شرکتی موفق دیجیتال باش است

آمار سرچ کنسول سیمای شهر میگه که در طول ۱۶ ماه گذشته:

  • از ابتدای همکاری ما، فروردین ۹۷ ، روند صعودی رتبه گرفتن سیمای شهر در کلمات کلیدی مهمی مثل دستگاه چاپ بنر، دستگاه cnc و دستگاه برش لیزر شروع شد و در پایان همکاری، در بهترین رتبه ممکن یعنی جزو ۳ رتبه اول در کلمات کلیدی مرتبط بودند.
    در کلمه کلیدی دستگاه چاپ بنر هم بعد از اتمام سئو سایت شون تا الان، همیشه ۲ صفحه از سایت در نتایج در رتبه های اول بودند و هستند.
  • نزدیک به ۱ میلیون و ۵۰۰ هزار بار این سایت در نتایج جستجو کلمات کلیدی مرتبط نمایش داده شده است
  • ۱۵۲ هزار کلیک ورودی در طول ۱۶ ماه داشتن

هدف ما در استراتژی سئو سایت سیمای شهر، افزایش رتبه در کلمات کلیدی مشخص شده بود، پس تمام اقدامات و فعالیت هامون هم توی همین چارچوب بود.

برای افزایش رتبه سیمای شهر در گوگل چیکار کردیم؟

طبق انالیز کامل و حرفه ای سئو که انجام دادیم، ما فهمیدیم اول باید یه سری ایرادات مهمی که وجود داشت رو برطرف کنیم.

ایراداتی که برطرف کردیم، شاید شما هم این اشتباهات را کرده باشید:

    • keyword cannibalization و وجود زامبی پیج ها: اتفاقی که افتاده بود این بود که در این سایت، ما یه صفحه داشتیم که در مورد دستگاه چاپ بنر توضیح داده بودن، یه تگ دستگاه چاپ بنر هم داشتیم، یه تگ محصول دسته بندی هم داشتیم، یه دسته بندی دستگاه چاپ بنر هم داشتیم! یه مقاله در مورد دستگاه چاپ بنر هم داشتیم!! 😐از اشتباهات زیاد و پرتکرار سئو در سایت ها، وجود پیج زامبی های زیاد است
    • keyword Stuffing تکرار مکرر کلمات کلیدی در صفحات مهم! یادمون باشه ما برای گوگل نمینویسیممممممممم!! ما برای مخاطبین مون مینویسیم 🙂 برای انسانها مینویسیم. نیازی نیست هر ۱۰ کلمه، یه بار کلمه کلیدی مون رو تکرار کنیم!تکرار کلمه کلیدی یا keyword stuffing یعنی ... فرض کردن مخاطب!

 

  • استراتژی لینک سازی داخلی مرگبار! برای کلمات کلیدی، صفحه مشخصی درنظر گرفته نشده بود و هربار به یک صفحه لینک داده میشد! حتی با انکرتکست های اشتباه

علاوه بر این موارد که شناسایی و رفع شدند، افزایش سرعت بارگذاری سایت، بهینه سازی منو، ایجاد لینک در ویکی پدیا، بهینه سازی محتوای سایت و صفحات و لینک سازی خارجی هم از اقداماتی بود که انجام شد.

رضایت کارفرما از خروجی سئو سایت شون به حدی بود که باعث شد ۲ سایت دیگه این برند، cnc-printer و powercam هم برای سئو، به من سپرده شد:)

افزایش ترافیک سودآور و افزایش نرخ بودجه خزش یا CDO در هرکدوم از این پروژه ها، از جمله اهدافی بود که در استراتژی سئو این سایت ها تعیین و پیگیری شد.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن