نمونه کار سئو

نتیجه سئو پروژه سایت سیمای شهر – نمونه کارهای سئو دیجیتال باش

سئو سایت سیمای شهر،بزرگترین واردکننده دستگاه های چاپ و cnc در ایران، یکی از پروژه های سئو سایت های شرکتی است که با موفقیت انجام دادم

امار سرچ کنسول سیمای شهر، رتبه سایت در کلمات کلیدی، تعداد نمایش در جستجو گوگل و تعداد کلیک ورودی در طول 16 ماه گذشته، سیمای شهر یکی از پروژه های شرکتی موفق دیجیتال باش است

حوزه دستگاه های چاپ بنر و cnc حوزه جالبی هست. تعداد محدودی شرکت در ایران در این زمینه فعالیت میکنن اما نکته جالب برای من این بود که هرکدوم از این شرکت ها، چندین سایت دارن و سئوشون میکنن تا در کیوردهای مختلف، حداکثر ورودی رو بگیرن. به همین دلیل رقابت در این حوزه بنظر من متوسط هست.

همکاری من با سیمای شهر از فروردین ۹۷ شروع شد و بعد از بررسی و انالیز سایت شون، ایرادات زیادی دیدم که مهم ترین شون بحث کنیبالیزیشن بود که اصلی ترین مشکل سایت های ایران هست!

حدودا از مردادماه ۹۷ بود که با رفع کنیبالیزیشن صفحات مهم شون تونستیم رتبه هاشون رو به ثبات برسونیم. یکی از مشکلات عجیبی که داشتن این بود که رتبه شون در کلمه دستگاه چاپ بنر متغیر بود و هربار یکی از صفحات شون رتبه میگیرفت! یعنی صفحه مشخصی نبود که روی این کلمه رتبه گرفته باشه!

بعد اینکه به ثبات رتبه رسیدن، با ساختار دادن به لینکسازی داخلی و سئو محتوا مفهومی که انجام شد، در اکثر کلمات کلیدی مرتبط با کسب و کار شون، رتبه های ۱ تا ۳ رو براحتی کسب کردن و حتی الان هم بعد از گذشت ۲ سال، هنوز این رتبه ها پایدار هستن.

هدف ما در استراتژی سئو سایت سیمای شهر، افزایش رتبه در کلمات کلیدی مشخص شده بود، پس تمام اقدامات و فعالیت هامون هم توی همین چارچوب بود.

برای افزایش رتبه سیمای شهر در گوگل چیکار کردیم؟

طبق انالیز کامل و حرفه ای سئو که انجام دادیم، ما فهمیدیم اول باید یه سری ایرادات مهمی که وجود داشت رو برطرف کنیم.

ایراداتی که برطرف کردیم، شاید شما هم این اشتباهات را کرده باشید:

  • رفع cannibalization
  • بهینه سازی سایت از نظر keyword stuffing
  • سئو محتوای مفهومی
  • ساختار دهی به صفحات با استفاده از لینکسازی داخلی
  • لینکسازی در ویکی پدیا
  • بهینه سازی سرعت بارگذاری سایت
  • بهینه سازی CBO

بعد از رضایت کارفرما از نتیجه و خروجی پروژه انجام شده، ۲ سایت دیگه این مجموعه رو هم بعهده گرفتم برای سئو.

با سیمای شهر، از فروردین ۹۷ تا فروردین ۹۹ در حوزه سئو همکاری داشتیم.

کلیک کنید برای دیدن سایر نمونه کارهای سئو

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن